1255T-38-PH
Part Number:
1255T-38-PH
Description:
ROUND SPACERNO FINISH - PHENOLIC
Between Board Height :
0.719" (18.26mm)
Color :
Diameter - Inside :
0.380" (9.65mm)
Diameter - Outside :
0.625" (15.88mm)
Length - Overall :
0.719" (18.26mm)