1258T-38-B
Manufacturer:
RAF
Part Number:
1258T-38-B
Category:
Board Spacers, Standoffs
Description:
ROUND SPACERPLAIN BRASS5/8 RD X
Manufacturer :
RAF
Category :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
0.906" (23.01mm) 29/32"
Color :
Diameter - Inside :
0.380" (9.65mm)
Diameter - Outside :
0.625" (15.88mm)
Features :
Gender :
Female, Female
Length - Overall :
0.906" (23.00mm)