1494T-38-S
Part Number:
1494T-38-S
Description:
HEX SPACERPLAIN STEEL3/4 HEX X 2
Between Board Height :
0.719" (18.26mm)
Color :
Diameter - Inside :
0.380" (9.65mm)
Diameter - Outside :
0.750" (19.05mm) 3/4" Hex
Length - Overall :
0.719" (18.26mm)