1282-38-SS
Part Number:
1282-38-SS
Description:
ROUND SPACERPLAIN STAINLESS STEE
Between Board Height :
0.438" (11.13mm) 7/16"
Color :
Diameter - Inside :
0.380" (9.65mm)
Diameter - Outside :
0.750" (19.05mm) 3/4"
Length - Overall :
0.438" (11.11mm)