1493-38-SS
Part Number:
1493-38-SS
Description:
HEX SPACERPLAIN STAINLESS STEEL3
Between Board Height :
0.625" (15.88mm) 5/8"
Color :
Diameter - Inside :
0.380" (9.65mm)
Diameter - Outside :
0.750" (19.05mm) 3/4" Hex
Length - Overall :
0.625" (15.88mm)