1463T-38-S
Part Number:
1463T-38-S
Description:
HEX SPACERPLAIN STEEL5/8 HEX X 2
Between Board Height :
0.719" (18.26mm)
Color :
Diameter - Inside :
0.380" (9.65mm)
Diameter - Outside :
0.625" (15.88mm) Hex
Length - Overall :
0.719" (18.26mm)