1257T-38-AL
Part Number:
1257T-38-AL
Description:
ROUND SPACERPLAIN ALUMINUM5/8 RD
Between Board Height :
0.844" (21.43mm)
Color :
Diameter - Inside :
0.380" (9.65mm)
Diameter - Outside :
0.625" (15.88mm)
Length - Overall :
0.844" (21.43mm)