1289T-38-N
Part Number:
1289T-38-N
Description:
ROUND SPACERNO FINISH - NYLON3/4
Between Board Height :
0.906" (23.01mm) 29/32"
Color :
Diameter - Inside :
0.380" (9.65mm)
Diameter - Outside :
0.750" (19.05mm) 3/4"
Length - Overall :
0.906" (23.00mm)