M3477-SS-10
- Manufacturer:
- RAF
- Part Number:
- M3477-SS-10
- Category:
- Screws, Bolts
- Description:
- METRIC THUMB SCREWBRIGHT CHROME1
- Manufacturer :
- RAF
- Category :
- Screws, Bolts
- Drive Type :
- Features :
- Head Diameter :
- 0.394" (10.00mm)
- Head Height :
- 0.197" (5.00mm)
- Length - Below Head :
- 0.630" (16.00mm)
- Length - Overall :
- 0.827" (21.00mm)