010832T125
Manufacturer:
Essentra Components
Part Number:
010832T125
Category:
Screws, Bolts
Description:
SET SCREW SOCKET HEAD 8-32 TH
Manufacturer :
Essentra Components
Category :
Screws, Bolts
Drive Type :
Hex
Features :
Head Diameter :
Head Height :
0.090" (2.29mm)
Length - Below Head :
Length - Overall :
1.250" (31.75mm)