CD30D22HF-390MC
Part Number:
CD30D22HF-390MC
Description:
FIXED IND 39UH 480MA 915MOHM SMD
Current - Saturation (Isat) :
510mA
Current Rating (Amps) :
480 mA
DC Resistance (DCR) :
915mOhm Max
Height - Seated (Max) :
0.098" (2.50mm)
Inductance :
39 µH
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Size / Dimension :
0.138" L x 0.118" W (3.50mm x 3.00mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±20%