CD30D22HF-3R3MC
Part Number:
CD30D22HF-3R3MC
Description:
FIXED IND 3.3UH 1.56A 111MOHM SM
Current - Saturation (Isat) :
1.76A
Current Rating (Amps) :
1.56 A
DC Resistance (DCR) :
111mOhm Max
Height - Seated (Max) :
0.098" (2.50mm)
Inductance :
3.3 µH
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Size / Dimension :
0.138" L x 0.118" W (3.50mm x 3.00mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±20%