B78148E1221M009
Part Number:
B78148E1221M009
Description:
FIXED IND 220NH 5.9A 19 MOHM TH
Current - Saturation (Isat) :
12.2A
Current Rating (Amps) :
5.9 A
DC Resistance (DCR) :
19mOhm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
610MHz
Height - Seated (Max) :
Inductance :
220 nH
Inductance Frequency - Test :
1 MHz
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Q @ Freq :
55 @ 1MHz
Size / Dimension :
0.157" Dia x 0.374" L (4.00mm x 9.50mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±20%