B78148S1123J000
Part Number:
B78148S1123J000
Description:
FIXED IND 12UH 650MA 550 MOHM TH
Current Rating (Amps) :
650 mA
DC Resistance (DCR) :
550mOhm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
30MHz
Height - Seated (Max) :
Inductance :
12 µH
Inductance Frequency - Test :
2.52 MHz
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Q @ Freq :
70 @ 2.52MHz
Size / Dimension :
0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±5%