B78148S1473J000
Part Number:
B78148S1473J000
Description:
FIXED IND 47UH 450MA 1.1 OHM TH
Current Rating (Amps) :
450 mA
DC Resistance (DCR) :
1.1Ohm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
7.5MHz
Height - Seated (Max) :
Inductance :
47 µH
Inductance Frequency - Test :
2.52 MHz
Q @ Freq :
45 @ 2.52MHz
Size / Dimension :
0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±5%