LRW0603WJ22NGG001E
Part Number:
LRW0603WJ22NGG001E
Description:
FIXED IND 22NH 700MA 220MOHM SMD
Current Rating (Amps) :
700 mA
DC Resistance (DCR) :
220mOhm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
3GHz
Height - Seated (Max) :
0.049" (1.25mm)
Inductance :
22 nH
Inductance Frequency - Test :
250 MHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Q @ Freq :
38 @ 250MHz
Size / Dimension :
0.063" L x 0.041" W (1.60mm x 1.05mm)
Tolerance :
±5%