VLS3015ET-220M
Part Number:
VLS3015ET-220M
Description:
FIXED IND 22UH 480MA 660MOHM SMD
Current - Saturation (Isat) :
480mA
Current Rating (Amps) :
480 mA
DC Resistance (DCR) :
660mOhm Max
Height - Seated (Max) :
0.059" (1.50mm)
Inductance :
22 µH
Inductance Frequency - Test :
1 MHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C
Product Status :
Not For New Designs
Size / Dimension :
0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±20%