VLS3010CX-4R7M-1
Part Number:
VLS3010CX-4R7M-1
Description:
FIXED IND 4.7UH SMD
Height - Seated (Max) :
0.039" (1.00mm)
Inductance :
4.7 µH
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C
Product Status :
Active
Size / Dimension :
0.117" L x 0.117" W (3.00mm x 3.00mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±20%