F3SJ-A0665P20-01TS
- Part Number:
- F3SJ-A0665P20-01TS
- Description:
- LIGHT CURTAIN FINGER/HAND 20MM
- Beam Pitch :
- 15mm
- Detection Capability :
- 20mm
- Number of Beams :
- 44
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 55°C
- Protection :
- Finger/Hand
- Protective Height :
- 665mm
- Voltage - Supply :
- 24VDC