F3SJ-A0659P14
- Part Number:
- F3SJ-A0659P14
- Description:
- LIGHT CURTAIN FINGER 14MM
- Beam Pitch :
- 9mm
- Detection Capability :
- 14mm
- Number of Beams :
- 72
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 55°C
- Protection :
- Finger
- Protective Height :
- 659mm
- Voltage - Supply :
- 24VDC