MSF4800-14-1160-XR2
- Part Number:
- MSF4800-14-1160-XR2
- Description:
- LIGHT CURTAIN FINGER 14MM
- Beam Pitch :
- 10mm
- Detection Capability :
- 14mm
- Number of Beams :
- 116
- Operating Range :
- 0.3m ~ 7.0m
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 55°C
- Protection :
- Finger
- Protective Height :
- 1160mm