MSF4800S-20-1120-10X-10R
- Part Number:
- MSF4800S-20-1120-10X-10R
- Description:
- LIGHT CURTAIN FINGER/HAND 20MM
- Beam Pitch :
- 10mm
- Detection Capability :
- 20mm
- Number of Beams :
- 112
- Operating Range :
- 0.3m ~ 20.0m
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 55°C
- Protection :
- Finger/Hand
- Protective Height :
- 1120mm