CM21-V7VG550000000
Manufacturer:
Rishabh Instruments
Part Number:
CM21-V7VG550000000
Category:
Monitor - Current/Voltage Transducer
Description:
VOLTAGE TRANSDUCER 0-500V 4-20MA
In Stock:
5
Manufacturer :
Rishabh Instruments
Category :
Accuracy :
Approval Agency :
CE, UL
Input Range :
0 ~ 500VAC
Isolation :
Mounting Type :
DIN Rail
Operating Temperature :
0°C ~ 45°C
Output :
4 ~ 20mA