FAN48630BUC34X
Part Number:
FAN48630BUC34X
Description:
SWITCHING REGULATOR, CURRENT-MOD
Current - Output :
1.5A (Switch)
Frequency - Switching :
2.5MHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Input (Max) :
5.5V
Voltage - Input (Min) :
2.35V
Voltage - Output (Max) :
Voltage - Output (Min/Fixed) :
3.2V, 3.4V