THTEP177-593-.25BK
- Part Number:
- THTEP177-593-.25BK
- Color - Background :
- Black
- Length :
- 3.000" (76.20mm)
- Printer Name :
- BBP81, i5100, i7100, IP Series, PR Plus, THT 3" Core Printers, R4400, R6000
- Width :
- 2.500" (63.50mm)