THTEP177-593-.25
- Manufacturer:
- Brady Corporation
- Part Number:
- THTEP177-593-.25
- Category:
- Labels, Stickers, Decals - Blank
- Description:
- LABEL, 2.5 IN H X 3 IN W
- Manufacturer :
- Brady Corporation
- Category :
- Applications :
- General
- Color - Background :
- White
- Diameter - Label :
- For Use With/Related Products :
- Thermal Transfer Printer
- Label Size :
- Label Type :
- Die Cut
- Length :
- 3.000" (76.20mm)
- Location :
- Outdoor
- Material :
- Material - Body :
- Polyester
- Printer Name :
- BBP81, i5100, i7100, IP Series, PR Plus, THT 3" Core Printers, R4400, R6000
- Product Status :
- Active
- Width :
- 2.500" (63.50mm)