ATS48D88Y
- Part Number:
- ATS48D88Y
- Description:
- SOFT START 208-690VAC 88A ATS48
- Current - Output :
- 77A
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 60°C
- Voltage - Load :
- 208 ~ 690V
- Voltage - Supply :
- 110 ~ 230VAC
- Wattage - Load :
- 75000 W