3G3DV-E5750-B000
- Part Number:
- 3G3DV-E5750-B000
- Description:
- VARI FREQ DRIVE 100A 575V LOAD
- Current - Output :
- 100A
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 50°C
- Voltage - Load :
- 575V
- Voltage - Supply :
- 575VAC
- Wattage - Load :
- 75 kW