3G3DV-B4900-B001
- Part Number:
- 3G3DV-B4900-B001
- Description:
- VARI FREQ DRIVE 160A 460V LOAD
- Current - Output :
- 160A
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 50°C
- Voltage - Load :
- 460V
- Voltage - Supply :
- 460VAC
- Wattage - Load :
- 900 kW