3G3DV-E4185-B001
- Part Number:
- 3G3DV-E4185-B001
- Description:
- VARI FREQ DRIVE 34A 460V LOAD
- Current - Output :
- 34A
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 50°C
- Voltage - Load :
- 460V
- Voltage - Supply :
- 460VAC
- Wattage - Load :
- 18.5 kW