CIMR-V7AZ41P5
- Part Number:
- CIMR-V7AZ41P5
- Description:
- VARI FREQ DRIVE 4.8A 460V LOAD
- Current - Output :
- 4.8A
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 50°C
- Product Status :
- Obsolete
- Voltage - Load :
- 460V
- Voltage - Supply :
- 380 ~ 460VAC
- Wattage - Load :
- 1.5 kW