CIMR-V7AZ47P5
- Part Number:
- CIMR-V7AZ47P5
- Description:
- VARIABLE FREQUENCY DRIVE 460V
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 50°C
- Product Status :
- Active
- Voltage - Load :
- 460V
- Voltage - Supply :
- 380 ~ 460VAC
- Wattage - Load :
- 7.5 kW