US2:18CUB82XC
- Part Number:
- US2:18CUB82XC
- Description:
- STARTER,FVNR,S0,SSOLR,240/480V,M
- Current - Output :
- 18A
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 40°C
- Voltage - Load :
- 600V
- Voltage - Supply :
- 220 ~ 480VAC
- Wattage - Load :
- 746 W