US2:18CUB82XL
Part Number:
US2:18CUB82XL
Description:
STARTER,FVNR,S0,SSOLR,277VAC,MCP
Current - Output :
18A
Operating Temperature :
-20°C ~ 40°C
Voltage - Load :
600V
Voltage - Supply :
277VAC
Wattage - Load :
746 W