US2:18CUB92XD
Part Number:
US2:18CUB92XD
Description:
STARTER,FVNR,S0,SSOLR,208VAC,MCP
Current - Output :
18A
Operating Temperature :
-20°C ~ 40°C
Voltage - Load :
600V
Voltage - Supply :
208VAC
Wattage - Load :
746 W