73DR34EFA
- Part Number:
- 73DR34EFA
- Description:
- 3RW40,25HP,34A,460V,N4P,COMP. EN
- Current - Output :
- 34A
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 40°C
- Wattage - Load :
- 18642 W