VFD13AMS43MNSAA
Part Number:
VFD13AMS43MNSAA
Description:
VFD-MS300, 7.5HP 5.5KW 460V 13A
Current - Output :
13A
Number of Motors :
1
Operating Temperature :
-20°C ~ 40°C
Voltage - Supply :
460VAC
Wattage - Load :
5500 W