3RA64002EB42
Part Number:
3RA64002EB42
Description:
DOL COMP STARTER IO-LINK 24V 8-3
Current - Output :
32A
Operating Temperature :
-20°C ~ 60°C
Voltage - Load :
400V
Voltage - Supply :
24VDC
Wattage - Load :
14914 W