RSE2212-B
- Manufacturer:
- Carlo Gavazzi
- Part Number:
- RSE2212-B
- Category:
- Motor Driver Boards, Modules
- Description:
- MTR DIN MT SOFT START 220V 12A
- Manufacturer :
- Carlo Gavazzi
- Category :
- Motor Driver Boards, Modules
- Control / Drive Type :
- Soft Start / Stop
- Current - Output :
- 12A
- Features :
- For Use With/Related Products :
- Interface :
- Motor Type :
- AC Motor
- Mounting Type :
- DIN Rail
- Number of Motors :
- 1
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 50°C