VFD13AMS43ANSHA
Part Number:
VFD13AMS43ANSHA
Description:
VFD-MS300, 7.5HP 5.5KW 480V 13A
Current - Output :
13A
Number of Motors :
4
Operating Temperature :
-20°C ~ 60°C
Voltage - Supply :
460VAC
Wattage - Load :
5500 W