SZ4-10.00-OY-F5P54
Part Number:
SZ4-10.00-OY-F5P54
FLEXIBLE LIGHT PIPE, ZERO LIGHT
In Stock:
100
Color :
Orange, Yellow
Lens Size :
5.10mm
Type :
Flexible 10" (254.0mm)