SZ4-10.00-G850-F5P
Manufacturer:
Bivar, Inc.
Part Number:
SZ4-10.00-G850-F5P
Category:
Light Pipes
Description:
FLEXIBLE LIGHT PIPE, ZERO LIGHT
In Stock:
100
Manufacturer :
Bivar, Inc.
Category :
Light Pipes
Color :
Green
Configuration :
Single
Lens Size :
5.10mm
Lens Style :
Round with Domed Top
Mounting Type :
Panel Mount, Press Fit
Product Status :
Active
Type :
Flexible 10" (254.0mm)