SZ4-10.00-R480-F5P
Part Number:
SZ4-10.00-R480-F5P
FLEXIBLE LIGHT PIPE, ZERO LIGHT
In Stock:
99
Color :
Red
Lens Size :
5.10mm
Type :
Flexible 10" (254.0mm)